Api Hesabı Edinme ve Yetkilendirme

Api Servisi ile sisteminizdeki mağazalar kendi ürün ve sipariş bilgilerini 3. taraf yazılım ve firmalar ile entegre edebilir. Kendi admin panellerinden ulaşacakları api bilgileri ve dökümantasyon ile başka yerlere servis sağlayabilirler. Mağazalarla paylaşmanız gereken bilgiler bu sayfada yer almaktadır.

Api Servisi ayrıca bir ücretlendirme ile sunulan bir hizmettir. C2C ve e-Pazaryeri yazılımlarında kullanılabilir. Aşağıda Api Servisi ile ilgili önemli bilgilendirme yer almaktadır. Servisi kullanmaya başlamadan önce lütfen detaylı şekilde okuyunuz.

Api servisi hem sizin (admin) hem de sisteminize üye mağazalar tarafından kullanılabilmektedir. Bu noktada paylaşılacak dış servisler çok önemlidir. Mağazalar kendi panellerinden alacakları api bilgilerini 3. taraf firmalarla paylaşabilir.

Aynı zamanda siz de (admin) 3. taraf firmalarla paylaşabilirsiniz. Burada sizin ve mağazaların paylaşacakları dökümanlar ve api bilgileri birbirinden tamamen farklıdır.

IP Yetkilendirme

Web servislerini kullanabilmek için C2C Eticaret platformu sahibine servise çağrı yapacağınız IP adresini bildirerek yetkilendirme talep etmelisiniz

Copyright © 1998- KMK Bilgi Teknolojileri A.Ş. | Tüm Hakları Saklıdır.